facebook facebook
O firmie

O firmie

NAJWIĘKSZA W REGIONIE STACJA DEMONTAŻU POJAZDÓW

O firmie

Szanowni Państwo!

Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, posiadającym największą w okolicy stację demontażu pojazdów. Zajmujemy się utylizowaniem i recyklingiem pojazdów różnego typu, począwszy od pojazdów osobowych, poprzez ciężarówki, na autobusach kończąc. 

Dokładamy wszelkich starań, by swoje działania prowadzić z należytą starannością i troską o środowisko naturalne. Kwestie ekologiczne traktujemy priorytetowo, starając się, by nasza działalność była możliwie najmniej uciążliwa dla środowiska zarówno w wymiarze lokalnym jak i globalnym. Spełniamy niezwykle surowe wymogi nakładane na nas przez przepisy środowiskowe. 

Stawiamy na dynamiczny rozwój, w efekcie czego rozwijamy swoje zaplecze techniczne jak również flotę pojazdów transportowych. Ma to na celu usprawnienie odbioru pojazdów od Państwa, by cały proces logistyczny związany z utylizacją był na naszej głowie od momentu przekazania nam pojazdu. 

Do naszych klientów podchodzimy elastycznie, oferujemy atrakcyjne ceny za pojazdy przeznaczone do utylizacji. Cieszymy się, że to właśnie Państwo wybierają naszą stację demontażu pojazdów. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, której główne filary stanowią:

- złomowanie i kasacja pojazdów

- sprzedaż pojazdów

- sprzedaż części samochodowych

 Swoje usługi świadczymy w sposób profesjonalny, dbając o utrzymanie jak najwyższego Państwa zadowolenia. Wykorzystujemy swoje wieloletnie doświadczenie by działać sprawniej i wydajniej, co potwierdzić może spore grono naszych zadowolonych klientów.